Reklama

Reklama

Remont autostrady A4. Mieszkańców Podkarpacka czekają utrudnienia [OBJAZD]

Opublikowano: 26 sierpnia 2020 10:28
Autor:

Remont autostrady A4. Mieszkańców Podkarpacka czekają utrudnienia [OBJAZD] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 31 sierpnia br. na odcinku autostrady A4, pomiędzy węzłem Przemyśl a węzłem Korczowa, rozpocznie się remont nawierzchni. Prace będą polegały na wymianie warstwy ścieralnej, w ramach gwarancyjnego usuwania usterki nawierzchni i zakończą się do 1 października 2020 r.

Remont nawierzchni zmusza Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad do wprowadzeniu pewnych czasowych zmian w organizacji ruchu na autostradzie. Od 31 sierpnia do 10 września 2020 r. ruch drogowy pojazdów jadących autostradą A4 od granicy RP w kierunku Przemyśla zostanie na węźle Korczowa przekierowany na drogę krajową nr 94 na odcinku do węzła Przemyśl (zjazd z autostrady na węźle Korczowa, wjazd na autostradę na węźle Przemyśl).  6 września 2020 r.(niedziela) ruch autostradą A4 będzie odbywał się normalnie.    

Od 14 września do 16 września 2020 r., od 21 września do 23 września 2020 r. oraz od 28 września do 1 października 2020 r. ruch drogowy pojazdów jadących autostradą A4 w kierunku granicy RP zostanie na węźle Przemyśl przekierowany na drogę krajową nr 94 na odcinku do węzła Korczowa (zjazd z autostrady na węźle Przemyśl, wjazd na autostradę na węźle Korczowa). W pozostałych dniach (11-13, 17-20 oraz 24-27 września) ruch autostradą A4 będzie odbywał się normalnie w obu kierunkach. 

fot. GDDKiA Oddział w Rzeszowie


- Podział na okresy prowadzonych robót został opracowany w taki sposób, aby zminimalizować uciążliwość prowadzonych robót na ruch drogowy. Zmiany organizacji ruchu uwzględniają zwiększony ruch pojazdów w kierunku granicy RP przed weekendami, a prace rozpoczną się już po zakończeniu wakacji, aby zminimalizować utrudnienia dla turystów. 


- czytamy w komunikacie GDDKiA.
 
 

[email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.