Reklama

Raper z Nowej Dęby nagrał kawałek o zawodnikach MMA [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Raper z Nowej Dęby nagrał kawałek o zawodnikach MMA [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Jesioł" a właściwie Sebastian Jesiołowski z Nowej Dęby zapisuje na swoim koncie kolejny videoklip. Tym razem opowiada on o światku sztuk walki.

"Największy Fight" taki tytuł nosi nowa produkcja Sebastiana Jesiołowskiego z Nowej Dęby. Właśnie światło dzienne ujrzał klip do tego utworu. Możemy w nim zobaczyć sportowców, którzy uprawiają MMA. "Jesioł" przyznaje że ten utwór jest dla niego bardzo osobisty.

 

Muzyka w życiu Sebastiana przewija się od najmłodszych lat. Jako brzdąc tańczył z dziadkiem. Potem, już w szkole podstawowej, podśpiewywał do piosenek wydawanych na tarnobrzeski konkurs Wygraj Sukces. Na pomysł nagrania pierwszego utworu wspólnie z kolegą wpadł w 2005 roku. - Miałem słuchawki z połamanym mikrofonem, to był nasz pierwszy sprzęt. To było bardzo śmieszne doświadczenie, bo w tamtym czasie mieliśmy takie śmieszne głosy - wspomina "Jesioł". Potem był dalszy rozwój, zakup coraz lepszego sprzętu i pierwsze pomysły muzyczne. Na swoim koncie ma choćby projekt muzyczny, który promował jego rodzinne miasto Nową Dębę oraz osoby, które zajmują się tam kulturą.
 

Sprawdź najnowszy klip "Jesioła":

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE