Reklama

Rafał Trzaskowski na Podkarpaciu: - Nie miałem obaw przed wizytą w bastionie PiS-u! [VIDEO, FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Rafał Trzaskowski na Podkarpaciu: - Nie miałem obaw przed wizytą w bastionie PiS-u! [VIDEO, FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami ostatnie dni kampanii wyborczej. W środę, 24 czerwca, na Podkarpacie - do bastionu Prawa i Sprawiedliwości - zawitał kandydat na Prezydenta RP Koalicji Obywatelskiej.

24.06, godz. 16:51:

- Rząd zamiast walczyć z hejtem, sam stygmatyzuje tych, którzy myślą lub wyglądają inaczej. Dosyć patrzenia wstecz i odgrzewania starych jałowych sporów. Należy spoglądać w przyszłość, walczyć z hejtem. Pan Prezydent Andrzej Duda jest teraz w USA. Obiecywano że będą inwestycje w Polsce, to kolejne puste obietnice o patriotyzmie gospodarczym.

- dodał.

24.06, godz. 16:48:

- Młodzież ma dosyć polityków, którzy sprzedają im puste obietnice. Tak jak rządowy program budowy tanich mieszkań. W trakcie epidemii młodzież nie jest pewna swojej przyszłości. Dzisiaj ta przyszłość stoi pod znakiem zapytaniem. Musimy o tym rozmawiać, musimy rozmawiać jak zabezpieczyć miejsca pracy. Dostęp do edukacji nie jest równy, a współczesna szkoła nie przygotowuje do życia zawodowego.

- mówi kandydat Koalicji Obywatelskiej.

24.06, godz. 16:42:

Poseł Paweł Poncyljusz rozpoczął spotkanie na Rynku w Rzeszowie.

- Rafał Trzaskowski to kandydat, który gwarantuje zmiany na lepsze.

- powiedział.

Rafał Trzaskowski zaczął przemowę od wymienia co jest problemem naszego kraju: brak tolerancji, pogarda, gniew, młodzież nie może już słuchać sporów, pogarda dla środowiska naturalnego, fatalna służba zdrowia.

- Mamy już dosyć starych sporów! Trzeba podjąć te wszystkie tematy.

- rzekł Trzaskowski.

24.06, godz. 16:39:

Rafał Trzaskowski już przemawia na rzeszowskim Rynku.

24.06, godz. 14:27:

Podczas wizyty w Dębicy Rafał Trzaskowski wskazał o czym mówią Polacy i czego chcą.

- Gdziekolwiek jestem, słyszę: oczekujemy rozmowy o prawdziwych tematach, o kwestiach związanych z bezpieczeństwem, o programie dla młodych. Musimy rozmawiać o prawdziwych problemach i adresować te prawdziwe problemy. Ale do tego potrzebne jest porozumienie. Naszym celem głównym w polityce zagranicznej musi być odbudowanie pozycji Polski w Unii Europejskiej. Konieczne jest ratowanie istniejących i tworzenie nowych miejsc pracy, a to jest szczególnie ważne właśnie w takich regionach, jak Podkarpacie.

- powiedział na dębickim Rynku.

24.06, godz. 13:30:

Rafała Trzaskowski w Dębicy.

24.06, godz. 11:39:

Sprawdź jak wyglądało powitanie Rafała Trzaskowskiego w Jaworniku Polskim.

Wcześniej kandydat na Prezydenta RP Koalicji Obywatelskiej spotkał się z dziennikarzami w Rzeszowie. Jak można przeczytać na portalu internetowym Kuriera Rzeszowskiego skupił się na najważniejszych zagadnieniach dla regionu.

- Rząd Prawa i Sprawiedliwości obiecywał 100 tysięcy mieszkań do końca 2019 roku i z doniesień medialnych wynika, że rząd oddał takich mieszkań około tysiąc. Bardzo często próbowano zrzucać na samorząd obowiązki z zakresu przygotowania infrastruktury.

- powiedział Rafał Trzaskowski.

Podczas popołudniowej wizyty w Rzeszowie, przedstawi program dla młodych, a także odniesie się do tego co jest istotą rozwoju regionu - czyli przemysłu militarnego w Stalowej Woli, czy też w Mielcu.

23.06:

W niedzielę, 28 czerwca, Polacy będą wybierać Prezydenta RP. Na kilka dni przed końcem kampanii wyborczej główny konkurent Andrzeja Dudy przyjedzie na Podkarpacie. O kim mowa? O Rafale Trzaskowskim - kandydacie Koalicji Obywatelskiej. Polityk Platformy Obywatelskiej będzie w naszym województwie w środę, 24 czerwca. Z wyborcami spotka się o godzinie 10:30 w gminie Jawornik Polski, a dokładniej w Zespole Pałacowo-Parkowym Hadle Szklarskie. O godzinie 13 zamelduje się na Rynku w Dębicy, a o godzinie 16:30 na Rynku w Rzeszowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE