Reklama

Radny był na Strajku Kobiet! Posłanka PiS "donosi" do jego przełożonych

Opublikowano:
Autor:

Radny był na Strajku Kobiet! Posłanka PiS "donosi" do jego przełożonych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Udział Marcina Piotrowskiego wicedyrektora Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz radnego w Strajku Kobiet wzburzył poseł Prawa i Sprawiedliwości Teresę Pamułę. Chce zwolnienia go z pracy i napisała o tym to burmistrza Cieszanowa.

Strajk Kobiet wzbudza ogromne emocje. Coraz częściej słyszmy o tym, że osoby publiczne, a nawet uczniowie szkół są nękani za to, że zdecydowali się wziąć w proteście. Taka sytuacja miała też miejsce w Cieszanowie w powiecie lubaczowskim.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Teresa Pamuła zauważyła, że w Strajku Kobiet wziął udział Marcin Piotrowski, radny powiatowy i wicedyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. Parlamentarzystkę zirytowało to, że samorządowiec nawoływał młodzież do wykrzykiwania wulgarnych haseł, a to nie jest odpowiednie zachowanie dla osoby publicznej. Stąd też zdecydowała się na napisanie listów do jego przełożonych. Jasno wskazuje, że "chce aby zajęto stanowisko w sprawie tego wulgarnego zachowania".


Czytaj także:


 

Główny zainteresowany tak odpowiada poseł na łamach portalu nowiny24.pl.

- Każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażania swoich poglądów w godzinach po pracy. Jako pracownik takich poglądów nie wyrażam. Jako samorządowiec mam prawo do bycia z ludźmi w tak ważnych momentach.

- pisze Marcin Piotrowski.

Burmistrz Cieszanowa Zdzisław Zadworny podkreśla, że Piotrowski dobrze wykonuje swoje zadania, a każdy ma prawo do manifestowania swoich poglądów.

Przewodnicząca rady powiatu Marta Tabaczek jest nieco bardziej ostrożna i zaznacza, że na najbliższej sesji rady sam radny potępi wulgarne hasła. W końcu: - Konstytucja daje prawo do wyrażania swoich poglądów, ale każdy z nas musi pamiętać o ich kulturalnym wyrażaniu i przestrzeganiu prawa.


Zobacz także:


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE