Reklama

Reklama

Punkty szczepień w galeriach handlowych! Tak to jest możliwe

Opublikowano: pon, 4 sty 2021 19:57
Autor: | Zdjęcie: KPRM

Punkty szczepień w galeriach handlowych! Tak to jest możliwe - Zdjęcie główne

foto KPRM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Padła ciekawa propozycja, gdzie mogą zostać umiejscowione ogólnodostępne punkty szczepień.

Reklama

W całej Polsce powstaje sieć ponad 8 tysięcy punktów szczepień przeciw COVID-19. Jak się okazuje Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług złożył ciekawą propozycję.

- Pandemia wstrząsnęła nami i w bezprecedensowy sposób odmieniła naszą rzeczywistość, dlatego rozumiemy, że przyszedł czas, kiedy należy razem działać dla wspólnego dobra, jakim jest zdrowie i bezpieczeństwo Polaków. W imieniu firm handlowych i usługowych zrzeszonych w Związku Polskich Pracodawców Handlu i Usług deklarujemy wsparcie w postaci udostępnienia naszych zasobów i infrastruktury na terenie centrów handlowych w celu zorganizowania ogólnodostępnych punktów szczepień.

- zadeklarowano w liście skierowanym do Premiera Mateusza Morawieckiego.

Punkt szczepień przeciw COVID-19 w galerii handlowej?!

Dotychczas sklepy zlokalizowane w centrach handlowych zapewniały maksimum dbałości o przestrzeganie reżimu sanitarnego oraz edukacji odwiedzających w zakresie bezpieczeństwa. Potwierdziły to liczne kontrole stosownych służb na terenie całego kraju. Na nośnikach dostępnych w sklepach prowadzone były intensywne działania informacyjne, a personel został wyszkolony i przygotowany do obsługi z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa.

Przedstawiciele Związku są przekonani, że szeroko zakrojona akcja informacyjna prowadzona w ich placówkach może również dziś przyczynić się do edukacji i budowania zaufania Polaków wobec kolejnych działań w ramach walki z koronawirusem.

- Zdajemy sobie sprawę, że nasza inicjatywa wymaga dopracowania na wielu poziomach, jednak uznaliśmy, że tego typu deklaracja jest ważnym gestem na tym etapie ogólnokrajowych przygotowań do masowych szczepień. Dziś liczy się czas i każda pomoc.

- napisano w liście do Premiera.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.