Reklama

Publiczny różaniec "antyszczepinkowców" zakłócany! Lekarka: "gadacie głupoty!"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fundacja Zycie i Rodzina/screen/Instagram

Publiczny różaniec "antyszczepinkowców" zakłócany! Lekarka: "gadacie głupoty!" - Zdjęcie główne

foto Fundacja Zycie i Rodzina/screen/Instagram

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotnie popołudnie 11 września Fundacja Życie i Rodzina zorganizowała pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia publiczny różaniec o zaprzestanie stosowania „szczepionek skażonych aborcją”. Modlitwę przeciwko szczepieniom na COVID19 przerwał incydent z udziałem lekarki.

W modlitwie przed Ministerstwem Zdrowia udział wzięło kilkadziesiąt osób, w tym działaczka fundacji Kaja Godek. Padły mocne słowa przeciwko szczepionkom. 

- Taka modlitwa jest szczególnie potrzebna gdy widać, że przeprowadzana jest operacja wymuszania i szantażu, aby zaszczepić na Covid-19 jak najwięcej Polaków. Pomimo deklaracji, że szczepienie to nie jest obowiązkowe, faktycznie pod różnymi postaciami wprowadzany jest jego przymus, a osoby odmawiające poddania się szczepieniu (także z uwagi na konflikt sumienia) są dyskryminowane.

– mówili członkowie fundacji.

Gorliwą modlitwę przerwał jednak incydent. Do modlących się podeszła, jak się później okazało, lekarka.

– Skąd macie dowody? Jestem lekarką, wiele widziałam, widziałam osoby umierające na COVID-19. Gadacie głupoty! Głupoty!

– mówiła.

- Ludzie sumienia mają prawo do sprzeciwu wobec zbrodni i do niekorzystania z jej owoców. Aborterzy się nie krępują. Potrafią wycinać tkanki dzieci, gdy te jeszcze żyją. To bestialstwo. Dlatego przychodzimy pod Ministerstwo Zdrowia, aby modlić się o opamiętanie dla osób czerpiących zyski z owoców tamtych aborcji. A także o wycofanie z użycia wszelkich szczepionek mających jakikolwiek związek z aborcją.

- dodawali przedstawiciele pro-life. 

Modlitwa przeciwko stosowaniu szczepionek przeciwko COVID-19 jest nie tylko sprzeczna z badaniami naukowymi, ale wręcz odwrotna do stanowiska Kościoła.

- Jeżeli chcemy być odpowiedzialni za życie i zdrowie swoje i swoich najbliższych, a także tych z którymi się spotykamy, to drogą do tego, żeby to było bezpieczne i naprawdę, żebyśmy sobie nie zaszkodzili jest szczepinie. Chyba jest prawdą to, że dziś jest to jedyna droga do tego, żeby pandemię powstrzymać i żebyśmy rzeczywiście nie przeżywali jej kolejnych fal

- mówił na antenie RMF FM prymas Polski arcybiskup Wojciech Polak.

Kościół Katolicki w Polsce coraz liczniej udostępnia miejsca w pobliżu świątyń, tak aby tworzyć mobilne punkty szczepień, promując w ten sposób taki sposób walki a pandemią koronawirusa. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy