Reklama

Przyszedł zgłosić kradzież. Zamknęli go za POSIADANIE NARKOTYKÓW

Opublikowano:
Autor:

Przyszedł zgłosić kradzież. Zamknęli go za POSIADANIE NARKOTYKÓW - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To dopiero prawdziwy plot twist. 25-letni Wielkopolanin przyszedł na mielecką komendę, żeby zgłosić, że został okradziony. W trakcie policjanci ujawnili jednak, że posiada przy sobie narkotyki!

Mężczyzna pochodzący z Wielkopolski zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu 7 grudnia, w sobotę. Twierdził, że został okradziony, kiedy wracał z pracy z Holandii. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci ujawnili jednak, że Wielkopolanin jest... poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Złotowie. Co więcej - w trakcie kontroli osobistej, po zatrzymaniu go, okazało się, że ma przy sobie tabletki ekstazy

25-latek zamieszkiwał w tym czasie w Mielcu. Policja udałą się do jego mieszkania, a tam znaleźli... więcej narkotyków! W swoim mieszkaniu mieszkaniec Wielkopolski trzymał 49 tabletek ekstazy, miał przy sobie także marihuanę, amfetaminę i haszysz. Mieleccy funkcjonariusze zatrzymali środki odurzające i przekazali je do laboratorium. We wtorek, 10 grudnia Sąd Rejonowy w Mielcu zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy - czyli tymczasowy, trzymiesięczny areszt.

Toczy się przeciwko niemu postępowanie za posiadanie przez niego narkotyków. Wielkopolaninowi postawiono zarzuty wewnątrzwspólnotowego nabycia narkotyków na terenie Holandii. Ten od razu przyznał się do przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE