Reklama

Przybywa zakażonych w domach opieki nad seniorami!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Przybywa zakażonych w domach opieki nad seniorami! - Zdjęcie główne

foto Pexels

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest nowe ognisko koronawirusa na północy Podkarpacia - informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie.

Poniżej aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa na Podkarpaciu przygotowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie.

Powiat jarosławski

Dom Pomocy Społecznej w Wysocku – w ognisku potwierdzono 37 przypadków zakażenia SARS CoV-2, u 10 osób z personelu i 27 mieszkańców.

Powiat łańcucki

Centrum Medyczne w Łańcucie Sp. z o.o., Zakład Opiekuńczo-Pielęgnacyjny w Handzlówce – potwierdzono 34 przypadki koronawirusa, u 3 osób z personelu i u 31 pacjentów zakładu.

Powiat mielecki

Szpital Specjalistyczny w Mielcu, Oddział Chorób Wewnętrznych – potwierdzono 26 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 14 pacjentów oddziału i u 12 osób z personelu oddziału.

Powiat przemyski

Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny w Żurawicy Oddział Psychogeriatryczny – koronawirusem zaraziło się 5 osób z personelu medycznego.

Powiat ropczycko-sędziszowski

Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Rudzie – jest 31 zakażeń, u 29 pensjonariuszy i 2 osób z personelu.

Powiat stalowowolski

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli – potwierdzono 9 przypadków zakażenia SARS CoV-2, w tym u 3 pracowników i 6 podopiecznych ośrodka.

Powiat strzyżowski

Dom Dziecka w Żyznowie – potwierdzono koronawirusa u 8 osób - 4 wychowawców i u 4 wychowanków.

Powiat tarnobrzeski

Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Tarnobrzegu – potwierdzono 23 przypadki zakażenia SARS CoV-2, w tym u 15 pensjonariuszy i u 8 osób z personelu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE