Reklama

Przybiegła z pomocą „koledze po fachu”

Opublikowano:
Autor:

Przybiegła z pomocą „koledze po fachu” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wandal pourywał w bmw zarówno prawe jak i lewe lusterko, skopał karoserię a także wybił szybę od strony kierowcy.

W nocy z piątku na sobotę (19/20 lipca) około godz. 4 mieszkający w Garbowie policjant z lubelskiej drogówki usłyszał z mieszkania dziwne odgłosy. Kiedy wyjrzał przez okno zobaczył postać mężczyzny, który demolował zaparkowane bmw.

Tysiąc złotych łapówki 

- Po chwili wybiegł na zewnątrz by go zatrzymać. Okazując legitymację policyjną przedstawił się. Ten z kolei próbował uciekać. Policjant mu na to nie pozwolił. Wandal widząc, że nie zdoła wymknąć się mundurowemu, wpadł na inny sposób załatwienia sprawy. Zaproponował tysiąc złotych, by ten puścił go wolno - relacjonują przebieg zdarzenia mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. 

Pijany 18-latek 

Młody mężczyzna został zatrzymany przez powiadomiony o zdarzeniu patrol z komisariatu w Niemcach. Funkcjonariuszy wezwała z kolei policjantka z wydziału konwojowego KWP w Lublinie, która mieszkając niedaleko, również zauważyła całe zajście i przybiegła z pomocą „koledze po fachu”.

Zatrzymany 18-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Właścicielka uszkodzonego auta wyceniła straty na około 4 tys. zł. Mężczyźnie może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE