Reklama

Przy Filharmonii Podkarpackiej powstanie prawoskręt

Opublikowano:
Autor:

Przy Filharmonii Podkarpackiej powstanie prawoskręt - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze miasta po raz trzeci próbują rozstrzygnąć przetarg dotyczący budowy prawoskrętu z ul. Słowackiego do ul. Szopena. Poprzednie próby zakończyły się unieważnieniem przetargu. Tym razem sprawa wygląda nieco lepiej.

25 sierpnia poznaliśmy oferty wykonawców zainteresowanych wykonaniem inwestycji. Do przetargu zgłosiły się trzy firmy i każda z przedstawionych ofert odpowiada wymaganiom finansowym miasta, które na wykonanie prawoskrętu zarezerwowało w budżecie kwotę 1,8 mln zł. 

Najkorzystniejszą ofertę (z perspektywy finansowej) złożyła firma Strabag, wyceniając wykonanie zadania na 1,4 mln zł. Zapewne w przeciągu kilku najbliższych dni nastąpi oficjalny wybór oferty i podpisanie stosownej umowy. 

Przypomnijmy, że nowy prawoskręt przy Filharmonii Podkarpackiej ma powstać do 31 sierpnia 2021 r.  Zadaniem przyszłego wykonawcy będzie m.in. wykonanie prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena, przebudowa zatoki autobusowej na ul. Szopena, remont nawierzchni ulicy Słowackiego w niezbędnym zakresie, rozbudowa chodników oraz przebudowa zjazdu do Filharmonii od strony ul. Słowackiego.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE