Reklama

Przeprowadzka WODGiK w Rzeszowie

Opublikowano: czw, 30 maj 2019 11:56
Autor:

Przeprowadzka WODGiK w Rzeszowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Rzeszowie właśnie przenosi się na ulicę Lubelską 4. Obecnie jednostka ma swoją siedzibę przy Targowej 1.

Nowy budynek administracyjno-biurowy Urzędu Marszałkowskiego, w którym ma znajdować się WODGiK, to 3,8 tys. mkw. powierzchni i 18 112 m sześciennych kubatury, siedem kondygnacji, w tym jedna podziemna. Będzie też parking dla samochodów służbowych i duży parking dla interesantów.

W nowym budynku znajdą się również siedziby Podkarpackiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych oraz Podkarpackiego Biura Planowania Przestrzennego w Rzeszowie.

Z związku z przeprowadzką na Lubelską 4 do 7 czerwca nie będzie prowadzona sprzedaż map drukowanych w Wojewódzkim Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. W pilnych sprawach, jeśli będzie to możliwe, WODGiK będzie udostępniał zasób w postaci cyfrowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.