Reklama

Przeprosiny za jajecznicę

Opublikowano:
Autor:

Przeprosiny za jajecznicę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Były prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz nareszcie doczekał się przeprosin ze strony dziennikarki stacji TVN.

Po prawie 5 latach od publikacji materiału telewizyjnego "Smakosz na urzędzie" autorstwa Olgi Bierut były prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz doczekał się przeprosin na łamach lokalnych mediów. Za co? Poniżej fragment tekstu:

- Podałam nieprawdziwe informacje sugerujące negatywnie oceniane postępowanie, że Prezydent Miasta Tarnobrzega Norbert Mastalerz organizował w urzędzie "uczty", w celu zjednania sobie radnych, dziennikarzy i urzędników oraz że za publiczne pieniądze kupował rzeczy do prywatnego użytku - czytamy w tekście przeprosin.

We wspomnianym materiale główna teza opiera się na audycie sporządzonym przez następcę Norberta Mastalerza na stołku prezydenckim, Grzegorza Kiełba: 400 złotych dziennie na jedzenie z publicznych pieniędzy wydawał w 2014 roku były prezydent Tarnobrzega. W sumie przez rok dało to sumę 100 tysięcy złotych. Oto wspomniany MATERIAŁ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE