Reklama

Reklama

Przeklęta chata w Bieszczadach

Opublikowano: 27 września 2020 18:53
Autor: GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Po wielu latach pani Grażyna Niedzielska podzieliła się na łamach portalu Onet.pl straszną historią, która miała miejsce w Bieszczadach. Nawiedzony dom, seria dziwnych wydarzeń mrożących krew w żyłach!

Reklama

Bieszczady, lata 80-te, dwudziestego wieku. Wszystko rozgrywa się w bieszczadzkiej samotni. Pani Grażyna, wspominając tamte chwile, zaczyna od tego, że dostała zaproszenie od Józka (tak nazwanego na potrzeby publikacji). Krótka znajomość zaowocowała tym, że Józek zaprosił Grażynę do swojego domu w górach. Kobieta udała się tam razem z innym swoim kolegą Markiem.


Czytaj także: Ludzkie zwłoki w tarnobrzeskim mieszkaniu


Nic nie zapowiadało tego, że wspomniana dwójka podróżników zapamięta na lata swój pobyt w Bieszczadach. Było ognisko, wspólna zabawa i wydarzenia jak w horrorze.

CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.