Reklama

Przejechali 170 km, by ratować życie Caspra [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Przejechali 170 km, by ratować życie Caspra [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu dzięki pomocy ludzi dobrej woli, w tym prezydenta Tarnobrzega trafił wycieńczony łabędź.

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu to szczególne miejsce. To tutaj trafiają chore, czy też ranne dzikie zwierzęta. Tak też stało się w przypadku Caspra - wycieńczony łabędź został znaleziony w przydrożnym rowie koło Tarnobrzega. Transport do miejsca pomocy zapewnili ludzie dobrej woli, w tym Dariusz Bożek, prezydent Tarnobrzega.

Na miejscu okazało się, że ptak dostał tylko 20 procent szans na przeżycie. Był osłabiony, wyziębiony, miał zapchane jelita różnymi pokarmami. Co najgorsze - były to ludzkie śmieci.

I To właśnie ludzkie śmieci doprowadziły do zakażenia jelit łabędzia. Pracownicy Ośrodka robili co mogli, aby mu pomóc, ale po kilkunastu godzinach walki ptak zdechł.

Dlaczego o tym piszemy? By zwrócić uwagę, że są bezinteresowni ludzie, którzy potrafią przejechać 170 km, by ratować zwierzę, pozostawione na pewną śmierć. Szkoda, że tym razem historia nie ma szczęśliwego finału.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE