Reklama

Przejechał autem po leżącym na jezdni. Widział go, ale nie zdążył wyhamować [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Przejechał autem po leżącym na jezdni. Widział go, ale nie zdążył wyhamować [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Skutki tego zdarzenia są tragiczne. Do zdarzenia doszło 5 stycznia, kiedy to 40-latek kierujący oplem zafirą w ostatniej chwili zauważył leżącego na jezdni mężczyznę. Nie zdołał już go ominąć ani wyhamować pojazdu i przejechał po nim.

AKTUALIZACJA, 12 stycznia

Znamy szczegóły tego makabrycznego zdarzenia. Policjanci z Kraśnika czekają na wyniki sekcji zwłok 57-letniego mężczyzny. Ważna będzie opinia biegłego, który bada, z jaką prędkością jechał kierowca, który przejechał po leżącym na jezdni oraz czy naprawdę z naprzeciwka jechało inne auto, które oślepiło 40-latka. A widoczność o godzinie 17.30 o tej porze roku jest już mocno ograniczona.

Funkcjonariusze próbują również ustalić, czy leżący na drodze człowiek żył, czy był martwy. Czy był już wcześniej potrącony.

Do sprawy jeszcze będziemy wracać.

--

6 stycznia:

Do tragicznego wypadku doszło o godzinie 17.30 w miejscowości Słodków Trzeci w powiecie kraśnickim, około 20 km od granicy województw podkarpackiego i lubelskiego.

Jak informuje lubelska policja, 40-letni kierujący oplem zafirą zauważył leżącego na jezdni mężczyznę, ale nie zdążył ani wyhamować, ani go ominąć.

Przejechał po 57-letnim mieszkańcu lubelska policja. Poszkodowany zginął na miejscu.

- Kierujący oplem 40-latek był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku

- przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie.

Na miejscu pracowali również strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Droga powiatowa 2737 Stróża – Szastarka przez dłuższy czas była całkowicie zablokowana.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE