Reklama

Reklama

Przedszkole i szkoła w Jaślanach zostało zamknięte! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: 15 września 2020 12:27
Autor: AŁ/ opr. GL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Powiatowy Inspektor Sanitarny od 11 do 18 września zawiesił stacjonarne funkcjonowanie obu oddziałów Samorządowego Przedszkola w Jaślanach (powiat mielecki). Dzieci oraz wszystkie osoby zatrudnione w przedszkolu, pozostają w kwarantannie domowej. Zamknięta jest także miejscowa szkoła podstawowa.

Reklama

15.09:

Dyrektor Zespołu Szkół w Jaślanach w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i zagrożeniem zdrowia uczniów i nauczycieli zarządził zawieszenie zajęć we wszystkich oddziałach przedszkola i szkoły podstawowej w okresie od 11 do 18 września.

Czytaj także:

>>KORONAWIRUS W DOMU DZIECKA W SKOPANIU

- W okresie czasowego zawieszenia zajęć, zadania przedszkola i szkoły, będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, o których mowa w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 20 marca. Kwarantanną objęte są wszystkie dzieci przedszkolne wraz ze wspólnie zamieszkującymi członkami ich rodzin oraz nauczyciele uczący w przedszkolu. Kwarantanna nie dotyczy pozostałych dzieci szkolnych oraz nauczycieli pracujących w szkole podstawowej.

- czytamy w komunikacie dyrekcji szkoły.

Kwarantanna obejmuje wszystkie dzieci przedszkolne wraz z członkami ich rodzin oraz nauczyciele uczący w przedszkolu, a także około 29 procent uczniów szkoły podstawowej, którzy są rodzeństwem dzieci przedszkolnych.

11.09:

To nie jest koniec. Dyrektor Zespołu Szkół w Jaślanach złożył wniosek do Sanepidu o możliwość zawieszenia zajęć dla uczniów szkoły podstawowej.

 • Czytaj więcej:

>>ZAKAŻENI NAUCZYCIELE. KWARANTANNA W SZKOŁACH REGIONACH

 

  - W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, dyrektor szkoły wystąpił z wnioskiem o opinię w sprawie zawieszenia zajęć dla wszystkich uczniów w szkole w okresie od 11-18 września.

  - czytamy w komunikacie szkolnym.

  >>CZYTAJ WIĘCEJ

  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
  wróć na stronę główną
  Komentarze (0)

  Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.