Reklama

Promują Podkarpacie i chcą pomagać [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Promują Podkarpacie i chcą pomagać [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Karolina Muzyczuk i Adrian Wrzesień na łamach swojego portalu TopKarpacie pokazują piękne zakątki województwa podkarpackiego, a teraz w dobie kryzysu turystyki chcą pomóc tym wszystkim, którzy prowadzą hotele i restauracje.

Portal TopKarpacie został założony przez Adriana i Karolinę. Ta dwójka uwielbia podróże i z każdej eskapady po pięknych zakątkach Podkarpacia prezentuje to co jest najlepsze w danym miejscu. Teraz pandemia koronawirusa uniemożliwia podróżowanie, a branża turystyczna wpadła w ogromne kłopoty. Dlatego właśnie dwójka sympatycznych mieszkańców Rzeszowa chce pomóc tym, którzy prowadzą hotele, restauracje i oraz atrakcje turystyczne z regionu.

- Odwiedzamy najlepsze restauracje, hotele oraz wszelkie atrakcje turystyczne w naszym regionie. Wszystko zamieszczamy na naszej stronie internetowej, na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Chętnie poznajemy takie miejsca, rozmawiamy z właścicielami i poznajemy historie związane z tymi miejscami. Wszystkim tym dzielimy się z naszymi czytelnikami, chcąc zachęcić ich do odkrywania tego regionu. W związku z koronawirusem chcemy pomóc w odbudowaniu podkarpackiej turystyki. Postanowiliśmy, że będziemy tworzyć relację z tych miejsc zupełnie za darmo. Chcemy w ten sposób wesprzeć lokalny rynek oraz zrobić coś dobrego dla innych. Nie jest to oczywiście rozwiązanie wszystkich problemów, ale staramy się pomóc na tyle na ile możemy. Wierzymy że razem jesteśmy w stanie odbudować podkarpacką gospodarkę oraz lokalny biznes turystyczny. Wierzymy, że trafiając do większego grona odbiorców będziemy w stanie pomóc większej ilości osób potrzebujących pomocy w tym trudnym czasie - napisali Adrian i Karolina.

Co zatem należy zrobić, aby za darmo promować swój biznes? Wystarczy napisać na adres [email protected]

- Wiemy, że w obecnej sytuacji odwiedzenie takiego obiektu jest fizycznie nie możliwe, ale to dobry czas na ustalenie szczegółów, poznanie się czy przeprowadzenie ciekawego wywiadu. Jak już wszystko wróci do normy, na pewno pojawimy się u Ciebie! Czekamy na wiadomości od Was, wierzymy że razem jesteśmy w stanie odbudować podkarpacką gospodarkę oraz cały lokalny biznes turystyczny - przyznają pomysłodawcy akcji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE