Reklama

Prokuratura wszczyna postępowanie w sprawie śp. Gabrieli Dzimiry

Opublikowano:
Autor:

Prokuratura wszczyna postępowanie w sprawie śp. Gabrieli Dzimiry - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawa śp. Gabrieli z Jarosławia nie daje spokoju rodzinie, jej bliskim, a także osobom, które wspierały 15-latkę do jej ostatnich dni. Jak się okazuje prokuratura wszczęła postępowanie w sprawach dookoła zmarłej.

Co działo się po śmierci Gabrieli Dzimiry? Przeczytaj nasze podsumowanie całej sprawy tutaj:

Skontaktowaliśmy się z jarosławską policją oraz Prokuraturą Okręgową w Przemyślu, aby dowiedzieć się, na jakim etapie są prowadzone czynności służb związane z przejęciem konta na Facebooku zmarłej Gabrysi Dzimiry przez hakera. Prokuratura i policja nie zdradzają wielu szczegółów, ale wszczęte zostały dwa postępowania.

- Pod koniec grudnia, kilka dni po śmierci Gabrieli, jej siostra złożyła dwa zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu. Jedno z nich dotyczy gróźb karalnych, które pojawiły się pod jej adresem w Internecie. Drugie zawiadomienie dotyczy bezprawnego przejęcia konta na Facebooku zmarłej Gabrieli. Te dwa postępowania są jednak na absolutnie początkowym etapie. - przekazuje Marta Pętkowska, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Przemyślu

Czy hakera, który przejął konto zmarłej dosięgnie sprawiedliwość? Jarosławska policja wszczęła śledztwo.

- Trwają czynności w tej sprawie, które mają na celu ustalić tożsamość osoby, która przejęła konto dziewczynki - powiedziała nam w rozmowie asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

Jak przekazała nam rzeczniczka jarosławskiej policji, szczegóły będą znane za kilkanaście dni.

Ciągle zagadką pozostaje jednak kwestia pogrzebu Gabrieli Dzimiry. Czy ciało zostało już sprowadzone do kraju? Czy pogrzeb miał już miejsce? Mnóstwo ludzi szuka odpowiedzi na te pytania. Rodzina poinformowała nas, że wszystkie stosowne informacje przekaże w stosownym czasie.

Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE