Reklama

Próbował podpalić żonę, syna i teściową?

Opublikowano:
Autor:

Próbował podpalić żonę, syna i teściową? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niżańscy policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca Jeżowego, który próbował podpalić dom, w którym mieszkała jego była żona, teściowa i syn.

Według informacji przekazanych przez niżańskich mundurowych w sobotni wieczór dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o próbie podpalenia jednego z domów, w gminie Jeżowe. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji.

Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że jeden z domowników usłyszał hałas w kotłowni, kiedy poszedł sprawdzić co jest tego przyczyną, zauważył płomienie. Paliła się odzież, kosz wiklinowy oraz firanka w oknie. Ogień udało się ugasić i nikt nie odniósł obrażeń.

Sprawcą podpalenia okazał się ojciec zgłaszającego, który od dłuższego czasu z nimi nie mieszka. Jak ustalono, mężczyzna niejednokrotnie nachodził rodzinę i odgrażał się. Dodatkowo tej nocy był widziany, jak kręcił się wokół posesji. Policjanci zatrzymali podejrzanego, gdy wracał do swojego domu.

53-latek usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia oraz narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia domowników. Mężczyzna przyznał się do winy. Został objęty policyjnym dozorem, zakazem opuszczania kraju. Ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE