Reklama

Prezydent Tarnobrzega: "Nie da się teraz przeprowadzić wyborów w bezpieczny sposób" [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Tarnobrzega: "Nie da się teraz przeprowadzić wyborów w bezpieczny sposób" [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek podkreśla, że nie da się teraz przeprowadzić w bezpieczny sposób wyborów prezydenckich.

3.04:

Zgodnie ze swoją zapowiedzią prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek wykonuje konieczne proceduralne ruchy dotyczące wyborów. Sprawdź jak wygląda zgłaszanie członków obwodowych komisji wyborczych.

Zgłoszenie kandydatów na członków komisji może zostać przesłane (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 roku w godzinach pracy  urzędu) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected] Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą na adres urzędu.

1.04:

Zbliżają się wybory prezydenckie 10 maja. Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek na antenie Radia Leliwa wprost przyznał, że nie jest to łatwe zadanie.

- Jest to trudny czas dla każdego włodarza miasta. Ja wiem, że nie jestem w stanie w bezpieczny sposób przeprowadzić wybory prezydenckie, mam tego świadomość i będą o tym głośno mówił. Z drugiej strony jako włodarz muszę przeprowadzić pewne proceduralne rzeczy. Wiem, że spadło zainteresowanie pracą w komisjach wyborczych. Jak 294 członków komisji nie pojawi się, to przeprowadzenie wyborów nie jest teraz możliwe. Wprowadzenie stanu wyjątkowego jest konieczne, bo troska o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Tarnobrzega jest dla mnie najważniejsza. Przeprowadźmy wybory, ale w innym terminie i to jest mój apel do władz centralnych.

- powiedział Dariusz Bożek.

Przeczytaj również:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE