Reklama

Pracownica UM w Przemyślu zakażona koronawirusem! Urzędnicy w kwarantannie? [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Pracownica UM w Przemyślu zakażona koronawirusem! Urzędnicy w kwarantannie? [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pracownica Urzędu Miejskiego w Przemyślu jest zakażona koronawirusem. Kobieta miała zakazić się koronawirusem od swojej matki. Dochodziły do nas głosy, iż pracownicy UM Przemyśla zostali poddani kwarantannie. Jak jest naprawdę? Sprawdziliśmy.

04.05

Mamy już oficjalną informację od prezydenta Przemyśla.

- Urząd Miejski w Przemyślu od momentu ogłoszenia epidemii w Polsce, pracuje na zasadach zmiennej pracy zdalnej, to znaczy że dany dział przez tydzień pracuje w urzędzie, a przez kolejny tydzień pracownicy wykonują pracę z domu. Wspomniana Pani wykonywała pracę z domu, w momencie, gdy  pod kątem COVID-19 zdiagnozowano jej mamę. Z racji zamieszkiwania w jednym budynku, nasza pracownica została poddana testom na COVID-19, które okazały się ujemne, w związku z obowiązującymi obostrzeniami została jednak poddana kwarantannie. Po tygodniu od ujemnego testu, został przeprowadzony kolejny, który okazał się pozytywnym. Kobieta nie miała już jednak wtedy styczności z pracownikami UM w Przemyślu, od ponad dwóch tygodni.

- powiedział prezydent Przemyśla Wojciech Bakun

01.05

Kobieta pracująca w Urzędzie Miasta w Przemyślu została zakażona koronawirusem. W Internecie krążą pogłoski, iż przez to pracownicy UM zostali poddani kwarantannie. Nasi czytelnicy przesyłali do nas również takie sygnały. Postanowiliśmy sprawdzić, jak jest naprawdę i w tym celu skontaktowaliśmy się z UM w Przemyślu.

ZOBACZ TAKŻE:


Na chwilę obecną nie mamy jednoznacznej, oficjalnej odpowiedzi w tej kwestii. Na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli poczekać do poniedziałku. Niemniej jednak  Z nieoficjalnych źródeł wynika, że kobieta choć jest zakażona koronawirusem, to przebywała na pracy zdalnej i od ponad dwóch tygodni nie pojawiała się w urzędzie, ponieważ w tym okresie diagnozowana pod kątem COVID-19 była jej mama, od której to prawdopodobnie ona sama się zakaziła. Nie otrzymaliśmy żadnej informacji, która wskazywałaby jednoznacznie na poddanie pracowników Urzędu Miejskiego w Przemyślu kwarantannie lub aby więcej urzędników zostało zakażonych koronawirusem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE