Reklama

Pożar w Sylwestra - mężczyzna nie żyje. Ktoś zaprószył ogień?

Opublikowano:
Autor:

Pożar w Sylwestra - mężczyzna nie żyje. Ktoś zaprószył ogień? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sylwester nie dla każdego okazuje się być niezapomnianą, imprezową nocą. Dla wielu kończy się on tragicznie - w tym dla 65-letniego mężczyzny, który zginął w pożarze mieszkania w Łańcucie.

AKTUALIZACJA

Skontaktowaliśmy się z policją w celu zapytania o ewentualne przyczyny wybuchu pożaru i wstępne ustalenia. Czy ktoś zaprószył ogień..?

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej doszło do zaprószenia ognia. Pożar wybuchł po godzinie 21:00 na ul. Grunwaldzkiej w Łańcucie. W czasie akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń znaleziono ciało ok. 65-letniego mężczyzny, najprawdopodobniej właściciela mieszkania. - mówi Wojciech Gruca, oficer prasowy KPP w Łańcucie.

Policja nie potrafiła na tę chwilę odpowiedzieć, czy mężczyzna nie żył już w chwili pożaru, czy to właśnie on był przyczyną jego śmierci.

Zgłoszenie o pożarze mieszkania w Łańcucie straż pożarna otrzymała około godziny 21:15. I od razu ruszyła na miejsce - tam w trakcie akcji gaśniczej strażacy natknęli się na zwęglone zwłoki. Należą one prawdopodobnie do 65-letniego mężczyzny. Przyczyna wybuchu pożaru jest na razie nieznana.

Informację otrzymaliśmy o 21:15. Na miejscu zostały zadysponowane trzy zastępy PSP. Okazało się, że płonie jedno z mieszkań w Łańcucie przy ul. Grunwaldzkiej. W momencie, w którym strażacy weszli do do mieszkania - znaleźli zwłoki ok. 65-letniego mężczyzny. Przyczyny pożaru nie są znane, będą wyjaśnione. - mówi Maciej Betlej, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Sylwester to bardzo pracowity okres dla straży pożarnej. 31 grudnia oraz przez kilka pierwszych godzin Nowego Roku, strażacy brali udział w gaszeniu aż 1246 pożarów, a do zdarzeń wyjeżdżali 2092 razy. Gaszone były nie tylko domy i mieszkania, ale także małe pożary, np. śmietników czy drzew spowodowane fajerwerkami.

Do tematu będziemy wracać.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE