Reklama

Reklama

Pożar pustostanu z niewybuchami w środku. Winny podpalacz?

Opublikowano: 22 listopada 2020 15:26
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W Iskrzyni (powiat krośnieński) doszło do wybuchu pożaru pustostanu. Czy to sprawka podpalacza?

Reklama

W piątek, 20 listopada ok. godz. 20:30 w Iskrzyni (powiat krośnieński) doszło do wybuchu pożaru pustostanu. Na miejsce udały się zastępy straży pożarnej z OSP KSRG Iskrzynia, OSP KSRG Kombornia, OSP KSRG Krościenko Wyżne i JRG Krosno.

Pożar rozprzestrzeniał się w błyskawicznym tempie i gdy na miejscu zjawili się strażacy - ogień obejmował już cały budynek. Obiekt spłonął niemal doszczętnie, walka z ogniem trwała przez kilka godzin i zakończyła się dopiero w sobotę, 21 listopada o godz. 1:30. W środku budynku znajdować miały się niewybuchy. Po dogaszeniu, strażacy rozebrali pustostan i dogasili go. Policjanci ustalili, iż do budynku nie była przyłączona linia energetyczna - to wysnuwa tezę, iż miało dojść do podpalenia, gdyż obiekt nie miał szansy zapłonąć chociażby z powodu wyładowania elektrycznego.

Na chwilę obecną nic więcej nie wiadomo. Wyjaśnieniami wybuchu pożaru zajmą się mundurowi z KMP w Krośnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.