Reklama

Pożar karetki pogotowia. Jechała z pacjentem do Rzeszowa [FOTO]

Opublikowano: wt, 19 lis 2019 06:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 18 listopada przed godziną 10 Ochotnicza Straż Pożarna ze Świlczy pod Rzeszowem otrzymała zgłoszenie o pożarze pojazdu karetki pogotowia na drodze S19 w kierunku węzła Rzeszów - Zachód. Na pokładzie był pacjent z niewydolnością krążeniową.

- Od dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego w Rzeszowie otrzymaliśmy informacje o pożarze pojazdu karetki pogotowia na drodze S19 w kierunku węzła Rzeszów - Zachód. Ponadto według zgłoszenia na pokładzie znajdował się pacjent z niewydolnością krążeniową. Do zdarzenia natychmiast wyjechał zastęp w sile 6 strażaków. Po kilku minutach dowódca przekazał do Stanowiska Kierowania, że na wskazanym odcinku drogi nie napotkano pojazdu karetki

- poinformowała OSP Świlcza.

Dlatego też nawiązano kontakt ze zgłaszającym, który przekazał, że do zdarzenia doszło w innym miejscu, to znaczy na drodze nr 97 od węzła Rzeszów - Wschód w kierunku Rzeszowa.

- Nasz zastęp wraz z JRG 1 dotarł na miejsce. Okazało się, że nastąpiło zadymienie w komorze silnika i stąd zgłoszenie ratowników medycznych. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pacjent został przekazany do Zespołu Ratownictwa Medycznego przybyłego na miejsce. Strażacy odłączyli akumulator oraz sprawdzili pojazd przez ewentualnym zagrożeniem. Działania zostały zakończone i wszystkie zastępy wróciły do koszar

- dodała Ochotnicza Straż Pożarna ze Świlczy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.