Reklama

Pożar drewnianego domu. Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki

Opublikowano:
Autor:

Pożar drewnianego domu. Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w Wysokiej (powiat łańcucki) wydarzyła się prawdziwa tragedia. Spłonął drewniany dom, a wraz z nim mężczyzna.

Pożar wybuchł w czwartek, 26 grudnia w miejscowości Wysoka (powiat łańcucki). Prawdopodobnie zginął w nim ok. 75-letni mężczyzna, choć przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze ustalona. Być może mężczyzna umarł już wcześniej, a ogień strawił tylko jego zwłoki. 

Informację o pożarze otrzymaliśmy wczoraj, przed 2:00. W momencie, w którym przyjechali strażacy, cały jednorodzinny dom drewniany jest objęty ogniem. W chwili, w którym strażacy uzyskali informację, iż w budynku może znajdować się mężczyzna - weszli do środka, używając aparatów ochronnych dróg oddechowych. W trakcie gaszenia w jednym z pomieszczeń znaleźli ciało, ok. 75-letniego mężczyzny. Pożar został ugaszony po około dwóch godzinach. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży z pow. łańcuckiego, 23 strażaków, znajdowała się tam również policja. Przyczyny pożaru nie są znane, zostanie to ustalone. - mówi Marcin Betlej, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE