Reklama

Pożar domu! Mężczyzna ratując się wyskoczył z balkonu!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Pożar domu! Mężczyzna ratując się wyskoczył z balkonu! - Zdjęcie główne

foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci bez chwili wahania ruszyli z pomocą osobom, których dom stanął w płomieniach. Jako pierwsi dotarli na miejsce, udzielili pomocy poszkodowanym i sprawdzili czy w budynku nikt nie został.

Jak informują niżsańscy policjanci w środę, 23 grudnia, po godzinie 21, dyżurny otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego, na ulicy Wolności w Nisku. Z przekazanych informacji wynikało, że w płonącym domu są uwięzione osoby. Starszy sierżant  Marcin Malinowski i posterunkowy Bartłomiej Hadam jako pierwsi dotarli na miejsce. Sytuacja była bardzo poważna. Z okien bydynku wydobywały się płomienie. Jeden z domowników był uwieziony na balkonie, drugi leżał obok domu, a przy nim paliła się butla z gazem.

Post. Bartłomiej Hadam ugasił palącą się butlę z gazem, natomiast st. sierz. Marcin Malinowski ruszył na pomoc uwiezionemu mężczyźnie. Wydobywający się ogień był na tyle intensywny, że uniemożliwił mu dojście do mężczyzny, który ratując się wyskoczył z balkonu. Od niego policjanci dowiedzieli się, że w domu mogą być jeszcze inne osoby. Jeden z funkcjonariuszy został z poszkodowanymi, drugi poszedł sprawdzić budynek. W środku zastał zdezorientowaną kobietę, którą wyprowadził na zewnątrz.

W domu było duże zadymienie, jednak policjant raz jeszcze sprawdził wnętrze, upewniając się, że nie ma tam innych osób. W jednym z palących sie pomieczeń zauważył butlę gazową, która wyniósł na zewnątrz i położył w bezpiecznym miejscu. Po chwili na miejsce dotarli strażacy, którzy ugasili pożar.

Do szpitala trafił mężczyzna, który był uwieziony na balkonie. Pozostałym poszkodowanym pomoc została udzielona na miejscu. Prawdopodobną przyczyną pożaru była źle zabezpieczona, wolnostojąca butla gazowa z palnikiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy