Reklama

Powiat krośnieński najniebezpiecznejszy? Seria napadów i rozbojów

Opublikowano:
Autor:

Powiat krośnieński najniebezpiecznejszy? Seria napadów i rozbojów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Coraz częściej pojawiają się informacje o tym, iż w Krośnie i okalającym go powiecie dochodzi do napadów i rozbojów. 27-latek zaatakował mężczyznę na przystanku i ukradł mu pieniądze. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

O tym, iż z Krosna i miejscowości położonych w powiecie krośnieńskim pojawiają się coraz częstsze doniesienia o napadach i rozbojach pisaliśmy już w innych naszych artykułach, zobacz:

To był zwykły dzień. 66-letni mężczyzna czekał na przystanku na autobus - nagle poszedł do niego agresywny 27-latek i zaatakował go. Napastnik uderzał i kopał swoją ofiarę, aby później ukraść mu 270 złotych i uciec. 66-latek zgłosił się do komisariatu w Dukli, tam powiedział, iż został pobity i okradziony.

Dukielscy policjanci od razu ruszyli do działań. Sprawdzili zapis kamer miejskiego monitoringu, który zarejestrował napad. Policjantom szybko udało się ustalić rysopis sprawcy i rozpoczęli proces jego typowania. Dzielnicowi prowadzili rozpoznania wśród mieszkańców powiatu krośnieńskiego, a funkcjonariusze weryfikowali informacje, aby możliwie jak najbardziej zawęzić grono podejrzanych. Kilka dni później zatrzymano 27-letniego mieszkańca gminy Chorkówka, który mógł mieć związek z napadem.

Mężczyznę przesłuchano, a następnie przedstawiono mu zarzut rozboju. Sąd Rejonowy w Krośnie już zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat więzienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE