Reklama

Poważne kłopoty "Wiślaków"!

Opublikowano:
Autor:

Poważne kłopoty "Wiślaków"! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzecioligowi piłkarze Wisły Sandomierz nie mają płacone od kilku miesięcy. Brak porozumienia z samorządem może sprawić, że wiosną sandomierska Wisła już nie zagra na tym poziomie rozgrywkowym.

Wisła Sandomierz ma poważne kłopoty finansowe. Długi, pustka w klubowej kasie, piłkarze od kilku miesięcy nie dostali wypłat, brak porozumienia na linii zarząd klubu - władze miasta. Sytuacja jest już dramatyczna, bo na przykład ograniczono liczbę treningów w ciągu tygodnia. Szacuje się, że na dokończenie sezonu potrzebnych jest około 200 tysięcy złotych. Sam prezes klubu podejmuje rozmowy z burmistrzem miasta Marcinem Marcem, tylko co z tego jak na ostatnie spotkanie włodarz Sandomierza w ogóle nie przyszedł.

Piłkarze tydzień temu zaprotestowali i na domowy mecz z Wólczanką Wólką Pełkińską wyszli z kilkuminutowym opóźnieniem. Kibice prowadzą w internecie aktywną kampanię pod hasłem "SKS Wisła Nigdy Nie Zginie" i pokazują jak wiele dla Sandomierza znaczy ta ekipa. W następnym roku klub ma świętować 95-lecie istnienia.

Jak na razie burmistrz Sandomierza Marcin Marzec nie zabierał oficjalnie głosu w kwestii Wisły. Ten tydzień może być decydujący dla losów klubu. Pod względem sportowym Wisła jest w tabeli trzeciej ligi grupy IV na 14. miejscu z dorobkiem 14 punktów. To cztery więcej niż pierwszy z trzech zespołów w strefie spadkowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE