Reklama

Poszukiwany w Holandii mieszkaniec Podkarpacia zginął pod kołami pociągu

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwany w Holandii mieszkaniec Podkarpacia zginął pod kołami pociągu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa lata temu wyjechał do Holandii do pracy. Ostatni raz kontaktował się z rodziną 15 stycznia. Kilka dni później - zaginął. Rozpoczęły się poszukiwania. W wielu przypadkach najskuteczniejsze okazują się media społecznościowe. Tam pojawiły się pierwsze informacje z prośbami o udostępnienia. Miały pomóc w odnalezieniu mieszkańca Sędziszowa Małopolskiego.

Kiedy w Polsce pojawiały się kolejne komunikaty o poszukiwanym chłopaku, który wyjechał do Holandii w celach zarobkowych, tamtejsza policja poinformowała o wypadku, jaki wydarzył się 18 stycznia około godziny 20.

- Około godziny 20 mężczyzna został potrącony przez pociąg na stacji Vaartsche Rijn. Natychmiast wszczęto dochodzenie i ustalono również, że wypadek nie był wynikiem przestępstwa. Ale na pytanie, kim jest ten mężczyzna, policja niestety nie może odpowiedzieć. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, a obrażenia nie pozwalały ustalić tożsamość

- napisała holenderska policja, publikując kilka zdjęć, które mogłyby pomóc w rozpoznaniu. Pojawiły się znaki szczególne, które jednoznacznie wskazały, że nieżyjący mężczyzna to mieszkaniec Sędziszowa Małopolskiego.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE