Reklama

Poszukiwany mieszkaniec Rzeszowa!

Opublikowano: pt, 26 lip 2019 06:28
Autor:

Poszukiwany mieszkaniec Rzeszowa! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 27-letniego Jakuba Jacka, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie.

Jakub Jacek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie w związku ze skazaniem za popełnienie przestępstwa z art. 280 § 1 kk i 158 § 1 kk. To znaczy dopuścił się pobicia, w którym naraził człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, oraz kradzieży z przemocą.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. (17) 858 32 24 albo z dyżurnym komendy tel. (17) 858 33 10 lub 112.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.