Reklama

POSEŁ PiS rozpowszechniał skandaliczny fotomontaż z doklejonym Trzaskowskim

Opublikowano:
Autor:

POSEŁ PiS rozpowszechniał skandaliczny fotomontaż z doklejonym Trzaskowskim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Kwitek na swoim Facebooku opublikował zdjęcie, które okazało się fotomontażem. Tak powstaje fake news.

Kampania wyborcza nabiera rozpędu, ale też przynosi kolejne wpadki lokalnym politykom. Tym razem świętokrzyski poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Kwitek opublikował na swoim Facebooku wyjątkowy paszkwil. To fotomontaż na którym obok zmarłego generała Wojciecha Jaruzelskiego stoi kandydat Platformy Obywatelskiej na Prezydenta RP Rafał Trzaskowski.

Poniżej mamy prawdziwe zdjęcie:

Co na to parlamentarzysta?

- W związku z umieszczeniem przeze mnie, na moim Facebooku wpisu ze zdjęciem Rafała Trzaskowskiego i Wojciecha Jaruzelskiego, wyrażam ubolewanie, że rozpowszechniłem fotomontaż. Pragnę nadmienić, że nie byłem jego autorem, tylko udostępniłem nieświadomie to zdjęcie znalezione na Facebooku i dodałem komentarz. Kiedy, po kilkunastu minutach zdałem sobie sprawę, że popełniłem błąd, natychmiast post usunąłem, wyrażając ubolewanie, że taki fakt miał miejsce. Pragnę przeprosić wszystkich, którzy czują się urażeni, ale to już się stało.

- pisze Marek Kwitek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE