Reklama

Popularność przerosła... galerię handlową! Teraz czeka ją przebudowa [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Popularność przerosła... galerię handlową! Teraz czeka ją przebudowa [FILM] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chodzi o mieleckiego Navigatora, który funkcjonuje w mieście od listopada 2016 roku. Galeria handlowa była długo wyczekiwana i od razu po otwarciu zyskała miano największej galerii w regionie. Jej popularność nie słabnie. I mowa nie tylko o klientach, ale również o najemcach znanych marek. Wszystkie pomieszczenia są zajęte, a zainteresowanie kolejnymi przestrzeniami rośnie.

Dlatego też Galeria Navigator zostanie powiększona, zwiększy się też zakres jej funkcji. Dziś nie tylko stanowi miejsce handlu, ale stała się także miejscem rozrywek i kultury. To tu odbywa się wiele lokalnych imprez kulturalnych, muzycznych, modowych. Oferta galerii będzie jeszcze atrakcyjniejsza...

Właściciel Galerii Navigator, spółka Pergranso - E. Leclerc, chce ją rozbudować. Dziś budynek ma aż 25 tysięcy mkw. Zaplanowana inwestycja przyniesie dodatkowe 4 tysiące mkw. przestrzeni dla nowych najemców.

- Na 25 tys. mkw. powierzchni do wynajęcia funkcjonuje prawie 80 sklepów, punktów handlowych i usługowych, hipermarket E.Leclerc oraz kino Cinema 3D. Po rozbudowie mieszkańcy zyskają kolejne około 4 tys. mkw. przestrzeni, na której otwarte zostaną nowe marki. Liczba lokali, które zostaną powiększone nie została jeszcze finalnie potwierdzona z uwagi na toczące się rozmowy z kolejnymi najemcami

- przekazał portal Urbanity.pl

Trzeba dodać, że w Navigatorze otwarto niedawno kolejne lokale marek: Carry, Lee Wrangler, Monnari, Tatuum, Triumph, Deichmann, New Yorker oraz Restauracja Szwejk. Firma doradcza CBRE świetnie zarządza galerią, ponieważ, jak wspomnieliśmy - wszystkie możliwe lokale pod wynajem, są obecnie zajęte.

ZOBACZ, jak było na wielkim otwarciu galerii Navigator w 2016 roku:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE