Reklama

Pomóżmy Mateuszowi pokonać chłoniaka!

Opublikowano:
Autor:

Pomóżmy Mateuszowi pokonać chłoniaka! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 16-letni Mateusz z Krasnego zapadł na okropną chorobę jaką jest chłoniak ziarnisty. Chłopakowi potrzeba 300 tysięcy złotych na skuteczną terapię.

Cała akcja przebiega pod nazwą: "Strzel piątaka by pokonać RAKA!". Mateusz to 16-letni chłopak, który był niezwykle energicznym i  aktywnym nastolatkiem. Od najmłodszych lat trenował sporty - najpierw karate, a później piłkę nożną. Odnosił w nich spore sukcesy, wygrywał z przeciwnikami, teraz jednak toczy najtrudniejszą walkę w swoim życiu

Przeciwnik jest niezwykle nierówny i złośliwy, to nowotwór - chłoniak ziarnisty. Dla Mateusza jest jednak nadzieja, ale na leczenie potrzebuje 300 tysięcy złotych. Obecnie chłopak jest w trakcie pobierania chemioterapii, która bardzo źle na niego oddziałuje. Do tej pory udało się uzbierać prawie 50 tysięcy złotych.

Kochani! Zbiórka organizowana jest na drogą walkę z nowotworem złośliwym, rehabilitację i powrót do normalnego życia. Pomóżmy Mateuszowi i pokażmy mu, że w walce z chorobą nie jest sam. Tylko dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach znowu będzie mógł robić w życiu to, co daje mu największą radość.

- czytamy na stronie, na którym organizowana jest zbiórka.

Pieniądze wpłacać można na serwisie pomagam.pl. Link poniżej:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE