Reklama

Pomóż policji znaleźć złodziejkę

Opublikowano:
Autor:

Pomóż policji znaleźć złodziejkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania 89-letniej kobiety. Powstał portret pamięciowy osoby zamieszanej w to zdarzenie.

Z ustaleń policjantów wynika, że młoda kobieta, pod pretekstem rozmienienia banknotu 200 złotych, weszła do mieszkania seniorki, następnie pozostawiając niedomknięte drzwi do mieszkania umożliwiła wejście innej osobie, doprowadzając do kradzieży gotówki.

Rysopis kobiety

Wiek około 25 lat, wzrost 160 – 165 cm, średniej budowy ciała, ciemnej karnacji skóry, włosy proste do ramion w czarnym kolorze, ciemne oczy.
W dniu popełnienia przestępstwa, kobieta ubrana była w sukienkę w żółtym kolorze z nadrukiem w kształcie brązowych liści, sięgającą do połowy łydki.

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie lub znające miejsce pobytu poszukiwanej kobiety, proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój 207, lub telefoniczny pod numerami (15) 851 34 35, (15) 851 34 24, (15) 851 33 10.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE