Reklama

Pomnik Jana Pawła II owinięty symbolem aktywistów LGBT! Przeciwnicy ideologii gender grzmią, że to wandalizm!

Opublikowano:
Autor:

Pomnik Jana Pawła II owinięty symbolem aktywistów LGBT! Przeciwnicy ideologii gender grzmią, że to wandalizm! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na pomnik świętego Jana Pawła II nałożono "szal" z tęczowej flagi ruchu LGBT. Symbol tęczy wraz z napisem "Miłość nie obraża, tęcza nie wyklucza" namalowano również przy ratuszu i na rynku!

Ostatnie dni w całym kraju są nerwowe jeśli chodzi o wszystkie kwestie związane z ideologią LGBT. Nie inaczej jest na Podkarpaciu, gdzie w Dębicy doszło do kilku zachowań, które przeciwnicy gender nazywają prowokacjami. Tęczowy szal został powieszony na pomniku Jana Pawła II w Dębicy, a sam symbol tęczy namalowano przy ratuszu i na rynku.

- Trudno określić szczególnie ten pierwszy czyn inaczej aniżeli prymitywnym aktem wandalizmu oraz prowokacyjną grą na uczuciach religijnych mieszkańców. Co więcej akty te miały miejsce tchórzliwie pod osłoną nocy, co nie przysparza chwały tym, co to zrobili. Nie sposób uniknąć skojarzenia, że wzorowano się na niedawnych wydarzeniach w stolicy, gdzie ze sprawców, a szczególnie mężczyzny Michała Sz. pseudonim Margot, próbuje się zrobić męczenników.

- skomentował sprawę Mateusz Cebula, przewodniczący Rady Miasta.

Głos w sprawie zabrał także ksiądz Ryszard Piasecki, proboszcz parafii Świętej Jadwigi, gdzie stoi pomnik Jana Pawła II.

- To wyraz walki z kościołem, nauczaniem kościoła. Kościół nie zmieni nauczania, mężczyzna jest mężczyzną, kobieta - kobietą i tyle.  Ludzie o innej orientacji byli są i będą, należy ich szanować.

- powiedział.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE