Reklama

Policyjni kontrterroryści opanowali Jezioro Tarnobrzeskie

Opublikowano:
Autor:

Policyjni kontrterroryści opanowali Jezioro Tarnobrzeskie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie zorganizowali szkolenie na Jeziorze Tarnobrzeskim.

Policyjni kontrterroryści muszą stale ćwiczyć i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Funkcjonariusze ciągle doskonalą swoje umiejętności i regularnie uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach, nie tylko wyjeżdżają na szkolenia organizowane dla funkcjonariuszy jednostek specjalnych, ale szkolą się także we własnym zakresie.

Na Jeziorze Tarnobrzeskim odbyły się ćwiczenia podkarpackich kontrterrorystów, którzy współpracowali podczas działań z policjantami z komisariatu wodnego w Tarnobrzegu. Celem ćwiczeń było sprawdzenie skuteczności, sprawności i szybkości działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa na zbiornikach wodnych. Ćwiczono choćby przemieszczanie się łodzią do miejsc, które nie są dostępne w prosty sposób oraz desant z łodzi do wody. To kolejne szkolenie przeprowadzone przez funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie na Jeziorze Tarnobrzeskim, które w tym sezonie jest zamknięte z uwagi na modernizację terenów przyległych do zbiornika. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE