Reklama

Policjant użył paralizatora. Mieszkaniec Podkarpacia nie przeżył [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Policjant użył paralizatora. Mieszkaniec Podkarpacia nie przeżył [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy (7 czerwca) do budynku komendy w Kolbuszowej wtargnął agresywny mężczyzna, który zaatakował jednego z policjantów. Jeden z mundurowych użył paralizatora. Teraz trwa śledztwo w tej sprawie.

10.06:

Nowe fakty w sprawie śmierci 42-latka na komisariacie. Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu przejęła śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Kolbuszowej, w związku ze śmiercią 42-letniego mężczyzny na komisariacie w Kolbuszowej.  Śledztwo prowadzone jest w sprawie przekroczenia uprawnień w dniu 7 czerwca 2020 roku przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej w czasie prowadzenia interwencji wobec Wojciecha W. co skutkowało zgonem.

Sekcja zwłok zmarłego mężczyzny została przeprowadzona w poniedziałek, 8 czerwca w zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie. Po jej przeprowadzeniu biegły nie wskazał przyczyny śmierci. Do jej ustalenia niezbędne są dalsze badania toksykologiczne i mikroskopowe zabezpieczonych tkanek.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do budynku komendy około godz. 1.20 wszedł mężczyzna. Był bardzo pobudzony, krzyczał, kopał w drzwi. Kiedy wyszedł do niego funkcjonariusz, mężczyzna zaatakował go, uderzając w głowę jednym z (...)
   CZYTAJ DALEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE