Reklama

Policjanci rozbili grupę hazardzistów

Opublikowano:
Autor:

Policjanci rozbili grupę hazardzistów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, podczas prowadzonych wspólnych działań z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, w trakcie kontroli jednego z lokali na terenie Jarosławia, zabezpieczyli cztery urządzenia do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych.

W ostatni wtorek, 4 sierpnia , policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą jarosławskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, zabezpieczyli cztery automaty do gier hazardowych. Kontrolę przeprowadzono w jednym z lokali w Jarosławiu. Gry kontrolne przeprowadzone na urządzeniach potwierdziły, że wykorzystywane są one do przestępczego procederu nielegalnych gier w rozumieniu ustawy o grach hazardowych.

Ujawnione urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. W tej sprawie toczy się postępowanie karno-skarbowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE