Reklama

Podziękował wyborcom

Opublikowano:
Autor:

Podziękował wyborcom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - To doskonały czas dla Podkarpacia - takimi słowami Rafał Weber z Prawa i Sprawiedliwości skwitował wyniki wyborów.

Rafał Weber otrzymał podczas niedzielnych wyborów ponad 26 tysięcy głosów i nadal będzie sprawował poselski mandat. - Dziękuję wszystkim za to, że oddali na mnie swój głos, traktuję to jako mocny mandat i zaufanie. Będę kontynuował to co rozpoczęliśmy, deklaruję współpracę z samorządami. Ze strony społeczeństwa jest duże oczekiwanie abyśmy utrzymali programy społeczne, gospodarcze, z kolei ze strony mieszkańców gmin, abyśmy my, politycy, lokowali tu bardzo duże środki finansowe - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami Rafał Weber. - To doskonały czas dla Podkarpacia i dla całego regionu. Wynik który zdobyłem daje mi więcej pokory niż w trakcie tej kadencji, która się kończy, niż w trakcie kampanii wyborczej. Postaram się te cztery lata wykorzystać z pożytkiem dla naszego województwa.

W ciągu kilku najbliższych dni kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości zdecyduje czy Weber pozostanie nadal wiceministrem infrastruktury. W obecnej kadencji rządu ministrem finansów, inwestycji i rozwoju został pochodzący ze Stalowej Woli Jerzy Kwieciński i według prasowych spekulacji pozostanie na swoim stanowisku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE