Reklama

"Podusimy się wszyscy". 10-piętrowy kolos na Podpromiu

Opublikowano: wt, 20 sie 2019 05:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią usługową ma stanąć między blokami na Podpromiu w Rzeszowie przy ulicy Lenartowicza. Mieszkańcy osiedla przecierają oczy ze zdumienia, że inwestor chce "wcisnąć" tam budynek, podczas, gdy już teraz nie ma gdzie parkować, bo nieopodal jest płatna strefa parkowania. A z tej nikt nie chce korzystać. Dodatkowo codziennie w godzinach szczytu korki sięgają ulicy Bulwarowej.

Capital Towers Residence - budynek podzielony na dwie części będzie posiadał 113 mieszkań różnej wielkości - od jednopokojowych do 35 mkw. po czteropokojowe. Dodatkowo będą mieć balkony, loggie lub duże tarasy.

- Projektując układ funkcjonalny, zwrócono szczególną uwagę na doświetlenie mieszkań dlatego układ komunikacyjny (klatki schodowe oraz windy) został zlokalizowany w centralnej części budynku. W standardzie wykończenia znajdzie się między innymi ogrzewanie podłogowe na całości mieszkania, wykonana instalacja elektryczna, sanitarna i teletechniczna

poinformował deweloper, MGROUP DEVELOPMENT. Mieszkania to nie wszystko - na dole pojawią się lokale usługowe, komórki lokatorskie i rowerownie.

Deweloper dodał, że znacząco zmieni się zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Między innymi zniknie droga, którą ma przeciąć nowa inwestycja w Rzeszowie.

Budowa, według zapowiedzi, potrwa 18 miesięcy. Oddanie mieszkań planowane jest na czwarty kwartał 2022 roku. Nowy budynek stał będzie w sąsiedztwie powstającego obecnie kompleksu Wikana Square.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    trx

    "Projektując układ funkcjonalny, zwrócono szczególną uwagę na doświetlenie mieszkań ..." Szczególnie zwrócono uwagę na doświetlenie mieszkań w istniejacych juz budynkach, które się na amen zacieni