Reklama

Podkarpackie uzdrowiska otwierają się ponownie na pacjentów już w tym tygodniu

Opublikowano:
Autor:

Podkarpackie uzdrowiska otwierają się ponownie na pacjentów już w tym tygodniu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podkarpaccy pacjenci już rozpoczęli turnusy poza Podkarpaciem i niemal 50 osób od poniedziałku zostało zameldowanych w sanatoriach na terenie naszego kraju. Każdy z nich przeszedł 6 dni wcześniej darmowe badanie w punkcie pobrań, wykluczające zarażenie koronawirusem.

Punty pobrań znajdują się w 11 miastach naszego województwa przy szpitalach w Jarosławiu, Jaśle, Leżajsku, Lubaczowie, Łańcucie, Krośnie, Mielcu, Przemyślu, Przeworsku, Sanoku i w Rzeszowie w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim numer 2, a każdy pacjent może się do niego zgłosić po otrzymaniu pisemnej informacji z Narodowego Funduszu Zdrowia. Uzdrowiska znajdujące się na terenie naszego województwa, zaczną przyjmować pierwszych pacjentów w środę 17 czerwca.

Miejsca te rozlokowane są w czterech miejscowościach:

- Horyniec Zdrój – Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS, Sanatorium Uzdrowiskowe "Bajka", Uzdrowisko Horyniec,
- Iwonicz-Zdrój – Centrum Promocji Zdrowia "Sanvit", Górnicze Sanatorium Związkowe „Górnik”, Sanatorium Uzdrowiskowe "Piast", Świerkowy Zdrój Medical Spa, Uzdrowisko Iwonicz,
- Polańczyk – Sanatorium Uzdrowiskowe "Atrium", Sanatorium Uzdrowiskowe "Amerpol", Sanatorium Uzdrowiskowe "Dedal", Sanatorium Uzdrowiskowe "Plon", Sanatorium Uzdrowiskowe "Solinka",
- Rymanów Zdrój - Świerkowy Zdrój Medical Spa, Uzdrowisko Rymanów.

Informacje pisemne są systematycznie wysłane do pacjentów od dwóch tygodni. Zdecydowana większość z nich nie ma przeciwwskazań, by wyjechać w proponowanym terminie - informuje podkarpacki NFZ. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE