Reklama

Podkarpackie celebrytki uświadamiają o nastoletniej depresji [FOTO VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Podkarpackie celebrytki uświadamiają o nastoletniej depresji [FOTO VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Roxie Węgiel, Wersow i Anna Dereszowska wzięły udział w filmiku znanego YouTubera, uświadamiającego o nastoletniej depresji.

Mielczanka Weronika Sowa (Wersow) oraz Roksana Węgiel z Jasła, wzięły udział w filmiku edukacyjnym, stworzonym przez YouTubera Reżysera Życia. W akcji swoją rolę odegrała również aktorka Anna Dereszowska.

- Dzisiaj (23 lutego) jest Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Tym filmem chcieliśmy przełamać tabu, jakim jest depresja czy problemy emocjonalne. Bardzo często - szczególnie w naszym kraju, są to tematy, o których wstydzimy się mówić. Tematy tabu, których unikamy. Powinno być inaczej, powinniśmy mówić o tym, że coś jest z nami nie tak, że coś się z nami dzieje. Mam nadzieję, że ten film właśnie uczy rozmawiać.

-  mówi w swoim filmie Daniel Rusin z kanału Reżyser Życia.

Film ma na celu ukazać problemy z jakimi mierzą się nastolatkowie we współczesnym świecie. Porusza tematykę depresji, samookaleczeń czy samobójstw. W filmiku kilkukrotnie podawane są dane statystyczne, a także odsyłanie do Forum Przeciw Depresji, z którym Reżyser Życia współpracuje.

Zobacz film Znikające Dzieci:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE