Reklama

Podkarpacki Wójt z Tuszowa: "Ludzkość czeka większa kara od tej jaka spotkała Sodomę i Gomorę"

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacki Wójt z Tuszowa: "Ludzkość czeka większa kara od tej jaka spotkała Sodomę i Gomorę" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Człowiek, który odrzucił Boga może innych obdarować tylko własną głupotą i złem piekła", "Obecny świat, znajdujący się pod wpływem ideologi LGBT, został opętany przez szatana, erotyzm i seks. Patrząc na to, co obecnie się dzieje można przypuszczać, że dzisiejszą ludzkość czeka większa kara od tej jaka spotkała Sodomę i Gomorę" - w tych słowach wójt gminy Tuszów Narodowy, Andrzej Głaz, wyraził swoją opinię na temat pisma Rzecznika Praw Obywatelskich, który stwierdził, że Uchwały „anty-LGBT” mogą grozić cofnięciem funduszy unijnych.

Rzecznik Praw Obywatelskich napisał w tej sprawie do wszystkich kilkudziesięciu organów, które wydały uchwały anty-LGBT (to sejmiki województw, rady powiatów oraz gmin, między innymi Tuszowa Narodowego).

- Komisja Europejska pyta, czy fundusze UE są i będą wydatkowane zgodnie z zasadą niedyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową - w związku z przyjęciem przez pięć sejmików województw oraz niektóre gminy i powiaty z ich obszarów uchwał o "przeciwdziałaniu ideologii LGBT". Dalsze obowiązywanie tych uchwał nie tylko zatem zagraża nierównym traktowaniem, ale tworzy ryzyko utraty lub ograniczenia wsparcia finansowego środków Unii Europejskiej. Dla dobra i ochrony praw osób nieheteronormatywnych i transpłciowych - lecz także i wszystkich mieszkańców - sejmiki województw oraz rady gmin i powiatów, które przyjęły dyskryminujące uchwały, powinny je uchylić -  postulat ten Rzecznik Praw Obywatelskich przekazał wszystkim samorządom, które wydały uchwały.

W odpowiedzi na ten list wójt Głaz napisał oświadczenie, które opublikowała Anna Błaszczak-Banasiak, dyrektorka Zespołu ds. Równego Traktowania w Biurze RPO. "Dedykuję wszystkim, którzy w ostatnich dniach utrzymywali, że Polska to otwarty i tolerancyjny kraj, w którym nikt nie dyskryminuje gejów" - napisała na swoim Twitterze.

- W odpowiedzi na Pana pismo stwierdzam, że wycofanie stanowiska o "Przeciwdziałaniu Ideologii LGBT" oznaczałoby opowiedzenie się po stronie tęczowej zarazy, jaką jest wspomniana diaboliczna ideologia i wyrażenie zgody na demoralizację młodego pokolenia począwszy od przedszkola. Każdego człowieka obowiązuje na pierwszym miejscu prawo Boże ustanowione dla wszystkich pokoleń całej ludzkości, które jest ponad prawem stanowionym przez człowieka - napisał wójt Głaz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE