Reklama

Podkarpacka restauracja wydaje posiłki za darmo. "Musimy się jednoczyć"

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacka restauracja wydaje posiłki za darmo. "Musimy się jednoczyć" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Restauracja w Jaśle "U Schabińskiej" wyszła z inicjatywą rozdawania darmowych posiłków dla potrzebujących przez dwa tygodnie.

Jedna z restauracji w województwie podkarpackim, a konkretniej "U Schabińskiej" mieszcząca się w Jaśle - przez dwa tygodnie będzie serwować darmowe posiłki. Według właścicieli lokalu skorzystać z ciepłego posiłku może każdy kto tego potrzebuje.

- Kochani! W czasach tak trudnych jak obecnie, w dobie szalejącej epidemii i rodzących się podziałów, musimy się jednoczyć. Na wigilijnym stole zostawiamy jedno puste nakrycie - deklarację pomocy każdemu, kto w potrzebie zapuka do naszych drzwi. Ten gest, gotowość podzielenia się posiłkiem z tymi, którzy tego potrzebują - to jedna z najpiękniejszych polskich tradycji. Symbol tego, że potrafimy, chcemy i jesteśmy gotowi pomagać nie tylko w święta, ale zawsze.

- przekazują właściciele lokalu i dodają:

- Przez najbliższe dwa tygodnie, każdy może przyjść po ciepły posiłek. Dla siebie, dla rodziców, dla sąsiada będącego na kwarantannie. Zapytajcie komu możecie pomóc. Nie bójcie się zapytać gdy sami potrzebujecie pomocy. Jeżeli cokolwiek mnoży się przez dzielenie, to właśnie dobro. Od 08:00 do 11:00 zamawiacie telefonicznie posiłki tel. 13 443 66 77. Od 12:00 do 14:00, odbieracie obiad w naszej restauracji. Musicie przynieść swój słoik na zupę, menażkę, termos, jednorazowe opakowanie. Każdej osobie wydajemy jedną porcję. Podzielcie się tą wiadomością z innymi. Mnóżmy dobro przez dzielenie się nim.


CZYTAJ TAKŻE:

Informacje z Podkarpacia


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE