Reklama

Podkarpacka policjantka liderką Pucharu Polski

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacka policjantka liderką Pucharu Polski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Asp. szt. Ewa Armata już dwukrotnie stawała na podium Pucharu Polski na zawodach w biegach narciarskich. Była reprezentantka kraju zdobyła 160 punktów i obecnie jest liderką po pierwszych startach w Pucharze Polski.

Polski Związek Narciarski organizuje cykl zawodów w postaci Pucharu Polski Amatorów, które są jednymi z najważniejszych turniejów w kraju. Uczestniczyła w nich policjantka z Krosna - Ewa Armata

Aspirant sztabowa była kiedyś reprezentantką naszego kraju w narciarstwie biegowym. Dziś, co prawda już nie zajmuje się tym sportem zawodowo, ale nadal pozostaje on ważną częścią jej życia. Policjantka potraktowała Puchar Polski bardzo poważnie i stawiała sobie najwyższe cele. Już w pierwszych startach pokazała, że stać ją na zwycięstwo. 

Ewa Armata poddała się wielomiesięcznym przygotowaniom - to w połączeniu z profesjonalnymi treningami i zawodniczym doświadczeniem, sprawiło, że podczas zawodów w narciarstwie biegowym w Chochołowie i Kościelisku, policjantka dwukrotnie stawała na podium. Teraz czeka ją jednak o wiele większe wyzwanie. Poziom przygotowania do sezonu czołówki polskich biegaczek narciarskich jest znacznie trudniejszy. W końcu wiele z nich posiada zawodową przeszłość.

Finał Pucharu Polski odbędzie się już wkrótce, bo 23 lutego 2020 roku. Będzie to IV Memoriał Staszka Michonia, a zawody rozegrane zostaną w ramach prestiżowego Festiwalu Biegu Piastów. Życzymy naszej podkarpackiej policjantce dużego sukcesu!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE