Reklama

Podkarpacka policja w żałobie

Opublikowano:
Autor:

Podkarpacka policja w żałobie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aspirant sztabowy Wojciech Tomas nie żyje. Jego koledzy i koleżanki z policji pogrążają się w głębokiej żałobie. Funkcjonariusz służył w policji przez 19 lat, pozostawił żonę i córkę.

Na wieczną służbę odszedł aspirant sztabowy Wojciech Tomas. Policjant z wieloletnim doświadczeniem. Swoją służbę rozpoczął w 2001 roku w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie. W 2004 roku został przeniesiony do tożsamego oddziału do Rzeszowa. Rok później rozpoczął służbę w KMP w Rzeszowie w ogniwie patrolowym, następnie jako dzielnicowy. Od 2014 roku pracował w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji aż do swojej śmierci.

- Z głębokim żalem informujemy, że odszedł od nas nagle nasz kolega - aspirant sztabowy Wojciech Tomas. Od 2005 roku pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie. Pozostawił żonę i córkę. Kierownictwo Podkarpackiej Policji i KMP w Rzeszowie, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną. 

- piszą na swoim portalu podkarpaccy policjanci i dodają:

- Był wyróżniającym się policjantem, aktywnym również poza służbą. Zmarł nagle dzisiaj w nocy w wieku 43 lat, opuszczając pogrążonych w żalu żonę i córkę oraz przyjaciół i kolegów z pracy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE