Reklama

Poderżnął gardło własnemu ojcu! Grozi mu dożywocie

Opublikowano:
Autor:

Poderżnął gardło własnemu ojcu! Grozi mu dożywocie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zwłoki 56-latka odnaleziono na klatce schodowej w jednym z mieszkań przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Przeprowadzona 9 października sekcja zwłok ujawniła bezpośrednią przyczynę śmierci. Syn 56-latka został oskarżony o zabójstwo.

Ciało odnaleziono 8 października około godziny 14. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała do dalszych badań. Przeprowadzona dzisiaj sekcja zwłok nie pozostawia złudzeń. Przyczyną śmierci 56-latka było wykrwawienie wywołane przecięciem tętnicy szyjnej.


CZYTAJ TAKŻE: Informacje z Podkarpacia


- Sekcja wykazała, że przyczyną śmierci było wykrwawienie na skutek przecięcia tętnicy szyjnej ostrym narzędziem. 


- wyjaśnia Wojciech Przybyło z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów.

Już po zabezpieczeniu zwłok policjanci zatrzymali 36-letniego syna ofiary. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Po sekcji zwłok prokuratura  ustaliła, że to syn zabił ojca.

Mężczyzna przyznał się do zabójstwa i złożył obszerne wyjaśnienia, których prokuratura nie chce zdradzać, w związku z czym motywy zbrodni pozostają niejasne. Nieoficjalnie wiadomo, że może chodzić o konflikt rodzinny. 

Na wniosek prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Postawiono mu zarzut zabójstwa na podstawie artykułu 148 § 1. kk. 36-latkowi grozi dożywocie
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE