Reklama

Pobili taksówkarza, bo nie chciał przewieźć psa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Archiwum Korso

Pobili taksówkarza, bo nie chciał przewieźć psa - Zdjęcie główne

Taksówkarz dotkliwie pobity. | foto Fot. Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Krośnie na ul. Ordynackiej doszło do pobicia taksówkarza, bo ten miał nie wyrazić zgody na przewóz dużego psa.

W sobotę, 14 listopada ok. godz. 20:00 na ul. Ordynackiej w Krośnie trójka sprawców pobiła 41-letniego taksówkarza. Według wstępnych ustaleń policji z KMP w Krośnie, klienci zamówili przewóz i chcieli do środka pojazdu wprowadzić dużego psa. Kiedy taksówkarz nie zgodził się na jego wejście - pobili go.

Sprawcami byli 29-letnia kobieta oraz 27-letni mężczyzna. Rzucili się na taksówkarza - bili go pięściami i kopali po całym ciele. Wkrótce dołączył do nich jeszcze inny mężczyzna - 55-letni, który również zaczął uderzać leżącego na ziemi 41-latka. Kiedy sprawcy oddalili się, taksówkarz został przewieziony do szpitala z obrażeniami ciała.

Mundurowym z KMP w Krośnie szybko udało się ustalić sprawców. Pierwszy zatrzymany został 55-latek, który ukrywał się w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Ordynackiej. Już kilka godzin później policjanci ujęli 29-letnią kobietę i 27-latka. Wszyscy sprawcy są mieszkańcami Krosna, jak się okazało - wszyscy wcześniej razem spożywali alkohol. Do libacji powrócili również po pobiciu mężczyzny. Sprawcom grozi nawet do 3 lat więzienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE