Reklama

Pobili i okradli mężczyznę przed kościołem

Opublikowano:
Autor:

Pobili i okradli mężczyznę przed kościołem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwóch mieszkańców Jarosławia w wieku 26 i 45 lat zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem pobicia 55 latka z gminy Chłopice.

Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Do zdarzenia doszło w piątek na terenie jednego z placów parafialnych w Jarosławiu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że  do 55-letniego mieszkańca gminy Chłopice podeszło dwóch mężczyzn, którym towarzyszyła kobieta. Mężczyźni zaczepili pokrzywdzonego, uderzyli go w twarz, a następnie zabrali mu telefon komórkowy oraz pieniądze, po czym oddalili się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze po uzyskaniu informacji o zdarzeniu, rozpoczęli poszukiwania sprawców. Kilka godzin po zgłoszeniu jarosławscy kryminalni ustalili tożsamość sprawców i zatrzymali 26 i 45 latka, mieszkańców Jarosławia, którzy odpowiadali rysopisowi podanemu przez pokrzywdzonego. Podczas przeszukania u kobiety towarzyszącej mężczyznom policjanci znaleźli telefon.

Wykonane w sprawie czynności pozwoliły na przedstawienie sprawcom zarzutów. Decyzją prokuratora obaj zostali objęci policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju. O ich dalszym losie zdecyduje sąd. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE