Reklama

Pobili go i ukradli mu telefon. Policja namierza bandytów

Opublikowano:
Autor:

Pobili go i ukradli mu telefon. Policja namierza bandytów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwóch mężczyzn pobiło 27-latka i ukradło mu telefon komórkowy. Policjanci już wytypowali podejrzanych.

Dwóch bandytów pobiło 27-latka około godziny 2:00 w Rzeszowie na ul. Wierzynka. Do zdarzenia doszło 9 lutego, policja jednak ma już pierwszych podejrzanych. Mężczyzna został zaczepiony przez nieznanego człowieka, który zażądał od niego telefonu komórkowego, a kiedy ten odmówił mu, doszło do szarpaniny. Wtedy przybiegło dwóch innych mężczyzn, którzy pobili 27-latka.

Przewrócili go i kopali po twarzy, w końcu mężczyzna oddał im telefon, po czym sprawcy uciekli. Pobity 27-latek doszedł do ul. Słowackiego i poprosił o pomoc przypadkowych ludzi. Ci zawiadomili policję. Funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu w śródmieściu i wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Mundurowi wytypowali dwóch podejrzanych - 38-latka i 34-latka.

Obydwaj nie mają stałego miejsca zamieszkania. Policji udało się odzyskać skradziony telefon pokrzywdzonego, a zebrane dowody przekazali Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie. Prokurator przedstawił mężczyznom zarzuty i skierował wniosek o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do tego i zarządził trzymiesięczny areszt tymczasowy. Teraz policjanci są na tropie trzeciego uczestnika rozboju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zaloguj się aby otrzymać dostęp do treści premium

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE